czwartek, 20 sierpnia 2009

SNAKE EYES


tyle mnie tutaj nie było, że teraz to mi głupio cokolwiek napisać żeby nie zostać wyśmianym..mogę jedynie napisać, że bardzo chciałem coś narysować, ale ciągle coś stawało na mojej drodze a jak już wiecie to ja nie lubię rysować urywkami:) teraz mam urlop wakacyjny więc mogę troszkę nocki zarwać żeby coś dla Was narysować:) mam parę pomysłów na rysunki i chyba jest więcej pomysłów niż czasu na ich zrealizowanie:) no ale będę się starać bo znowu chce rysować:) mam nadzieję, że po takiej przerwie wybaczycie niezbyt wyszukany rys:) jest to jak ja to nazywam na "rozpędzenie" ołówków do dalszej pracy:) dzisiaj go skończyłem a wieczorem zaczynam pracę nad następną:)starałem się a bardziej chciałem zaznaczyć różnicę między osobnikiem a tłem a mianowicie gładkość skóry i chropowatość ściany...ciekawe czy mi się udało:)
a tutaj drobna nowość...zdjęcie zrobione w trakcie powstawania pracy:)
zapraszam do komentowania i pozdrawiam:)

3 komentarze:

karooo pisze...

Rewelacja :*:)
Przesuperzaste tło :)
Bardzo ambitna praca :-) aczkolwiek moim zdaniem poszedłeś troszkę na łatwiznę z wyborem motywu :) ale była długa przerwa, więc wybaczam :D :*:*:*
Jak zwykle wspaniały światłocień. Technicznie wszystko jest w porządku :-) tzn. tak mi się wydaje....dokładniejszą ocenę pozostawiam profesjonalistom :):):)
czekam na kolejną równie wspaniałą pracę :*:*:*:*

Kacha :) pisze...

Podoba się. Tyle napiszę ;)
Jak zwykle z resztą:)
Podoba się.. ale nie powala..;]
Czekam na coś meeega:)
A właśnie! Domagałeś się czegoś nowego u mnie. Rozczaruję Cię.. w najbliższym czasie nie zobaczysz żadnej mojej nowej pracy:) Już nie rysuję. Zawieszam 'działalność'. Na jak długo, to się jeszcze okaże:)
Powodzenia w tworzeniu nowych prac!:D
Pozdrawiam:)

itot pisze...

rysunek świetny i bdb dobry pomysł na fotkę "w czasie tworzenia". Niektóre prace masz prześwietne.