wtorek, 6 stycznia 2009

wolvie

nowy Wolverine w trochę bardziej ludzkim wydaniu:)
pierwsza praca w tym roku mam nadzieję, że się Wam spodoba:)

9 komentarzy:

karooo pisze...

po prostu rewelacja...
Wcześniej(praca: wall-e) przyczepiłam się do tła...tutaj- tło zachwyca...
Widziałam zdjęcie, ujęcie sceny z filmu ... i bez wahania mogę napisać że rysunek jest lepszy od oryginału... odrobinę go zmieniłeś. Te zmiany sprawiają, że zwykłym ołówkiem można stworzyć coś co potrafi bardziej zachwycić. Tylko mistrzowskie wykonanie doprowadza do takiego stanu:) ta praca właśnie taka jest:) :*:*:*:*:* <3

boska pisze...

fascinating :)

Emilia pisze...

a ja nie wiem czemu -nie podoba mi sie.............cos mnie irytuje w tym obrazku,zmarszczki pomiedzy brwiam,moze to wyolbrzymienie ?

Kacha :) pisze...

najlepsza:) tyle napiszę;p

dagmara pisze...

Cysiu!!Pamiętam kiedy pierwszy raz przyniosłeś do szkoły swoje prace. Wszyscy uważaliśmy że umiejętnie potrafisz korzystać z kserokopiarki. :) Kiedy pokazałeś nam swoje niedokończone prace uwieżyliśmy jak niesamowity masz talent! Dziś oglądając Twoje prace uważam że tworzysz interesującą sztukę!życzę Ci abyś w przyszłości odniośł sukces,Twoje rysunki mówią same za siebie że na to zasługujesz!!

Mira pisze...

Perfekcjonista....

Kasia pisze...

SUPER! :) Pozdrawiam

Mira pisze...

Sesja zakończona Krzyś....zacznij wreszcie rysować...tak jak tutaj!!!!!

Anonimowy pisze...

Kurcze....Przez takich ludzi jak ty przestaje wierzyc w swoje zdolnosci i boje sie o swoja przyszlosc:D... jestes genialny i co mnie zastanawia dlaczego nie poszedles dalej w tym kierunku?